Skrýt obsah

Diagnostika prvku skořepiny

Prvek skořepiny zobrazuje chybové zprávy a obsahuje nástroje, které pomáhají určit, proč se prvek skořepiny nezdařil. Diagnostický nástroj Diagnostika Chyb je k dispozici ve správci PropertyManager Skořepina.

Postup pro spuštění diagnostiky chyb:

  1. V části Diagnostika chyb proveďte jednu z těchto možností:
    • Vyberte možnost Celé tělo k diagnostikování všech oblastí modelu a zprávách minimálního poloměru křivosti celého těla.
    • Vyberte možnost Chybné plochy k diagnostikování celého těla a identifikaci minimálního poloměru křivosti těch ploch, ve kterých se nepodařilo vytvořit skořepinu.
  2. Klepněte na Ověřit tělo/plochy pro spuštění diagnostického nástroje.

    Výsledky se zobrazí v grafické ploše pomocí popisků, které na modelu přesně označují určitou oblast vyžadující opravu.

Prvek skořepiny se může nezdařit například protože Tloušťka v bodě je příliš velká vzhledem k jedné z vybraných ploch. Zpráva zobrazující minimální poloměr křivosti označuje, že tloušťka skořepiny je v daném bodě příliš velká.

Můžete také vybrat možnost Zobrazit síť nebo Zobrazit křivost.
  • Možnost Zobrazit síť zobrazí ultrafialovou síť. Tato síť funguje stejným způsobem jako možnost sítě Náhledu v části Záplata.
  • Možnost Zobrazit křivost zobrazuje diagram křivosti pro těla.

Protože problémy související s mezerami v povrchu a křivostí se často vztahují k nesouhlasnostem povrchu, můžete klepnout na možnost Přejít na odsazený povrch. Tato možnost otevře správce PropertyManager Odsadit povrch, kde jsou zobrazeny všechny odsazené povrchy v modelu.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Diagnostika prvku skořepiny
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.