Skrýt obsah

Odkazy na rovinu skici

Když odstraníte prvek rodiče, který obsahuje prvky potomků vytvořené ze skic, máte možnost ponechat si prvky potomků včetně nadbytečných odkazů na rovinu skici. Úpravou definice roviny skici a odebráním definice roviny můžete vytvořit nadbytečný odkaz na rovinu skici.

Chcete-li vytvořit nadbytečný odkaz na rovinu skici:

 1. Vyberte prvek rodiče, který má prvek potomka.

  Potomek musí vycházet ze skici a tato skica musí být závislá na daném rodiči.

 2. Stiskněte klávesu Delete.
 3. V dialogovém okně zrušte zaškrtnutí políčka Také odstranit všechny prvky potomků a klepněte na Ano.

  Zobrazí se zpráva, která vás upozorní na problém a doporučí buď chybu ignorovat, nebo chybu opravit než software obnoví následující prvky.

 4. Klepněte na Pokračovat (Ignorovat chybu), nebo Zastavit a opravit.

  Dialog Informace o chybách naznačuje, že skica obsahuje varování.

 5. Klepněte na Zavřít.

  Ve stromu FeatureManager se vedle ikony dílu, prvku potomka a skici zobrazí varovné ikony, které upozorňují na to, že rovina skici chybí.

  Můžete použít příkaz Upravit rovinu skici k nahrazení referenční roviny.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Odkazy na rovinu skici
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.