Skrýt obsah

Použití nástroje Převést entity

Chcete-li převést entitu:

 1. V otevřené skice klepněte na modelovou hranu, smyčku, plochu, křivku, vnější obrys skici, sadu hran nebo sadu křivek.

  Můžete také klepnout na entitu po klepnutí na nástroj Převést entity Tool_Convert_Entities_Sketch.gif.
  Příklady:
  convert_entities_face.gif

  K převedení hran plochy vyberte plochu.


  convert_entities_loop.gif

  Vyberte plochu, stiskněte klávesu Ctrl a vyberte hranu smyčky. Software vybere pouze smyčku.
  convert_entities_contig_faces.gif

  Výběrem sousedících ploch vyberte celý obrys plochy. Úseky čáry odpovídají každé ploše.

 2. Klepněte na tlačítko Převést entity Tool_Convert_Entities_Sketch.gif (panel nástrojů Skica) nebo na položku nabídky Nástroje > Nástroje pro skici > Převést entity.

  Budou vytvořeny následující vztahy:

  Na hraně sketch_relation_On_Edge.gif Vytváří se mezi křivkou nové skici a entitou, takže křivka bude aktualizována při každé změně entity.
  Pevné Vytváří se interně na koncových bodech entity skici tak, aby skica zůstala v "plně určeném" stavu. Tento vnitřní vztah není zobrazen při použití možnosti Zobrazit/odstranit vztahy. Vztah Pevný odeberete přetažením koncových bodů pomocí myši.
  Pokud vytváříte součást nebo prvek v kontextu sestavy a je zaškrtnuto políčko Nevytvářet odkazy vně modelu v nabídce Nástroje > Možnosti > Vnější odkazy, nebudou výše popsané vztahy skici vytvořeny. Viz Kontrola vytváření externích odkazů.

 3. Ve správci PropertyManager klepnutím na Vybrat navazující převeďte všechny sousedící entity skici.
 4. Klepněte na tlačítko PM_OK.gif.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Použití nástroje Převést entity
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.