Skrýt obsah

Použití nástroje Odpojit část při přetažení

Můžete odpojit určitou část (čáru, oblouk, elipsu či splajn) od jiných entit, k nimž je připojena ke skice, pokud nebrání kóty nebo vztahy přetažení myší.

Možnost Odpojit část při přetažení není ve 3D skici dostupná.

Možnost Odpojit část při přetažení neodstraní vztahy. Odstraňte je manuálně před odpojením entity. Viz PropertyManager Zobrazit/odstranit vztahy.

Chcete-li odpojit část skici:

  1. V otevřeném dílu klepněte na položku nabídky Nástroje > Nastavení skici > Odpojit část při přetažení.
  2. Vyberte entitu, kterou chcete odpojit z jiné entity skici a přetáhněte ji na nové místo.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Použití nástroje Odpojit část při přetažení
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.