Skrýt obsah

Přesunutí se zrušením vztahů

Možnost Přesunout se zrušením vztahůtool_No_Solve_Move_Sketch.gif umožní přesunout entity skici bez řešení kót nebo vztahů ve skice.

Pokud mezi vybranými a jinými entitami skici nebo geometrií modelu existují kóty nebo vztahy, zobrazí se upozornění. Objeví se dotaz, zda chcete odstranit omezení dané těmito kótami nebo vztahy:

  • Klepnete-li na Ano, omezení budou odstraněna a entity přesunuty.
  • Klepnete-li na Ne, omezení nebudou odstraněna a vybrané entity budou zkopírovány do vybraného umístění.

Volba Přesunout se zrušením vztahů se používá takto:

  • Proveďte jeden z následujících úkonů:
    • Klepněte na tlačítko Přesunout se zrušením vztahůtool_No_Solve_Move_Sketch.gif na panelu nástrojů Skica.
    • Klepněte na položku nabídky Nástroje > Nastavení skici > Přesunout se zrušením vztahů.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Přesunutí se zrušením vztahů
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.