Skrýt obsah

Použití nástroje Odsadit entity

Chcete-li vytvořit odsazení skici:

  1. V otevřené skice vyberte jednu nebo více entit skici, modelovou plochu nebo modelovou hranu.
  2. Klepněte na tlačítko Odsadit entity Tool_Offset_Entities_Sketch.gif (panel nástrojů Skica) nebo na položku nabídky Nástroje > Nástroje skici > Odsadit entity.
  3. Zadejte vlastnosti ve správci PropertyManager Odsadit entity. Jakmile klepnete do grafické plochy, je odsunutá entita hotova. Parametry zadejte před klepnutím do grafické plochy.
  4. Klepněte na tlačítko PM_OK.gif nebo kamkoli do grafické plochy.

    Mezi novou entitou skici a vybranou entitou je vytvořen vztah Odsadit entity sketch_relation_Offset_Entities.gif. Pokud se původní entita změní, nová entita se aktualizuje, aby bylo dodrženo odsazení.

    Pokud vytváříte součást nebo prvek v kontextu sestavy a je zaškrtnuto políčko Nevytvářet odkazy vně modelu v nabídce Nástroje > Možnosti > Vnější odkazy , nebudou výše popsané vztahy skici vytvořeny.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Použití nástroje Odsadit entity
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.