Skrýt obsah

Vztahy spojitosti pro tečnost a stejnou křivost

Pro tečnost a stejnou křivost můžete v určitých entitách skici, jakmile dokončíte jejich skicování v existující geometrii, přidávat vztahy spojitosti.

Vztahy spojitosti lze přidat na místním panelu nástrojů Omezení během výběru sdíleného koncového bodu mezi dvěma entitami. Panel nástrojů se zobrazí při ukončování následujících entit skici:
  • Čára a oblouk
  • Styl splajnu a splajn
  • Hrany modelu
  • Entity kuželosečky, paraboly a segmentu elipsy

Postup použití vztahů spojitosti:

  1. Otevřete novou skicu. Pomocí nástroje Oblouk třemi body naskicujte oblouk.

  2. Klepněte na tlačítko Splajn (panel nástrojů Skica) nebo na položku nabídky Nástroje > Entity skici > Splajn. V určité vzdálenosti od oblouku naskicujte splajn.

  3. Zachyťte splajn ke koncovému bodu oblouku a poklepáním ho ukončete.

    Zobrazí se místní panel nástrojů Omezení.

  4. V místním panelu nástrojů klepněte na Tečný nebo Stejné zakřivení.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vztahy spojitosti pro tečnost a stejnou křivost
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.