Skrýt obsah

Přidání a odebrání entit skici v blocích

Můžete přidat nebo odstranit entity skici. Když odebíráte entity skici z bloku, tyto entity skici se rozšíří z úrovně bloku na další bezprostředně následující úroveň. Při přidání bloku je postup obrácený.

Přidat/odstranit blok je užitečná tehdy, když máte složitou skicu, například importovaný soubor, a chcete použít vybrané entity z této skici jako bloky.

Postup přidání/odstranění bloku:

 1. V režimu Upravit skicu vyberte ve stromu FeatureManager položku Blok FM_block_sketch.gif.
 2. Klepněte na tlačítko Upravit blok Tool_Edit_Block_Block.gif (panel nástrojů Bloky) nebo na položku nabídky Nástroje > Bloky > Upravit .

  Obvod je nyní jediný blok:
  add_remove_block_01.gif

 3. Klepněte na tlačítko Přidat/odstranit entity Tool_Add-Remove_Block.gif (panel nástrojů Bloky) nebo na položku nabídky Nástroje > Bloky > Přidat/odstranit entity.
 4. V příslušném správci PropertyManager pod položkou Entity bloku vyberte entity, které chcete přidat nebo odstranit.

  Označené entity skici budou z bloku odebrány:
  add_remove_block_02.gif

 5. Klepněte na tlačítko PM_OK.gif, dále na potvrzovací roh block_confirmation_corner.gif a poté skicu zavřete.

  Vybrané entity budou i nadále součástí skici, ale rozšířily se na další úroveň skici.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Přidání a odebrání entit skici v blocích
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.