Skrýt obsah

Používání jiných hodnot poloměru ohybu než hodnot z tabulek rozměrů

Chcete-li použít jinou hodnotu poloměru ohybu, než je uvedená v tabulce rozměrů plechu, proveďte následující kroky:

  1. Vytvořte základní plech, v PropertyManageru v části Tabulky rozměrů vyberte možnost Použít tabulku rozměrů a poté vyberte tabulku PM_shm_gauge_table.gif.
  2. Přidejte do dílu další prvek plechu.
  3. Ve správci PropertyManager zrušte výběr položky Použít výchozí poloměr a vyberte Použít tabulku rozměrů.
  4. V tabulce rozměrů plechu vyberte jinou hodnotu pro poloměr ohybu.

    Pokud použijete jinou hodnotu poloměru ohybu z tabulky rozměrů plechu, a změníte tak výchozí hodnotu, prvek si zachová svou nastavenou hodnotu a nezmění se.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Používání jiných hodnot poloměru ohybu než hodnot z tabulek rozměrů
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.