Skrýt obsah

Vytváření zpráv

Můžete vytvářet zprávy výsledků výpočtu nákladů a upravovat je na základě informací o vaší firmě a zákaznících. Podrobné položky na řádcích ve zprávě umožňují vidět, jaký mají konstrukční rozhodnutí vliv na náklady.

Umístění souboru pro šablony zpráv aplikace Costing můžete zadat v  Nástroje > Možnosti > Možnosti systému > Umístění souborů . V Zobrazit složky pro zvolte Složka šablony zprávy Costing a přidejte nebo odstraňte umístění. Výchozí složka pro šablony zpráv aplikace Costing je install_dir\lang\language .

K provedení tohoto postupu musíte nejprve otevřít díl a vypočítat náklady. Pro výpočet nákladů klepněte na tlačítko Nástroje > Aplikace SOLIDWORKS > Costing.
 1. Dole v podokně úloh Costing klepněte na Vytvořit zprávuCosting_Create_Report.gif.

  Zobrazí se dialogové okno Možnosti zprávy.

 2. V oddílu Možnosti publikace zprávy:
  • Ve volbě Typ souboru zvolte Generovat sestavu nákladů jako dokument aplikace Word (*. docx) nebo Generovat sestavu nákladů jako sešit aplikace Excel (*. xlsx).
  • V oddílu Cesta ke zprávě přejděte do umístění zprávy.
  • V oddílu Název dokumentu zadejte název.

  Chcete-li zkontrolovat vytvořenou zprávu, vyberte Zobrazit zprávu po vypracování.

 3. Nastavte další možnosti:
  Volba Popis
  Informace o společnosti Do záhlaví zprávy zařadí další informace o vaší společnosti. Můžete přidat firemní logo, adresu, webové stránky a další informace.
  Informace o nabídce Do záhlaví zprávy zařadí další informace o vaší nabídce zákazníkovi.
 4. Klepněte na Publikovat.
 5. Zavřete zprávu.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vytváření zpráv
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.