Skrýt obsah

Spojení stavů zobrazení s konfiguracemi dílu

Stavy zobrazení jsou uvedeny v dolní části ConfigurationManager. Pomocí PropertyManageru Vlastnosti stavu zobrazení můžete ovládat režim stavu zobrazení.

Když je stav zobrazení propojen s jednou konfigurací, je k dispozici pouze tento stav zobrazení, když pracujete s konfigurací. Když konfigurace není propojena, můžete aktivovat jiné stavy zobrazení uložené v dílu, když pracujete s konfigurací.

Ve výchozím stavu:

 • Nové díly jsou ve stavu jednoduchého výchozího zobrazení, které není propojeno se žádnou konfigurací.
 • Starší díly jsou ve stavu zobrazení pro každou konfiguraci, která je propojena s konfigurací.

Doporučujeme pracovat s nespojenými stavy zobrazení.

Pro propojení stavů zobrazení:

 1. Zvolte konfiguraci v ConfigurationManager.

  Část Stavy zobrazení ve spodní části tabulky ukazuje, jestli jsou stavy zobrazení propojené s konfigurací..

 2. Proveďte jeden z následujících kroků:
  • Chcete-li jej otevřít, klikněte v kterémkoli stavu zobrazení daného dílu pravým tlačítkem na aktuální stav zobrazení a vyberte možnost Vlastnosti. V PropertyManageru Vlastnosti stavu zobrazení v části Upřesňující nastavení zrušte výběr možnosti Propojit stavy zobrazení s konfiguracemi. Klepněte na .

   Jsou k dispozici všechny stavy zobrazení z každé konfigurace. Aktivní stav zobrazení je zvýrazněn.

   Pokud konfigurace obsahují stejné stavy zobrazení, jsou některé uvedené položky nadbytečné. Chcete-li zobrazit pouze jedinečné stavy zobrazení, klepněte pravým tlačítkem na volné místo v ConfigurationManager a vyberte Vyčistit nadbytečné.
  • Chcete-li stav zobrazení propojit s konfigurací, klikněte na něj pravým tlačítkem a vyberte možnost Vlastnosti. V PropertyManageru Vlastnosti stavu zobrazení v části Upřesňující nastavení vyberte možnost Propojit stavy zobrazení s konfiguracemi. Klepněte na .

  Abyste mohli ovládat stavy zobrazení v konfigurační tabulce, musíte propojit stavy zobrazení s konfiguracemi.

 3. Chcete-li vytvořit nový stav zobrazení:
  1. Klepněte pravým tlačítkem na prázdné místo v ConfigurationManager a vyberte Přidat stav zobrazení.

   Do seznamu stavů zobrazení bude přidán nový stav zobrazení ve spodní části záložky.

  2. Klepnutím na definujte nový stav zobrazení a proveďte změny nebo proveďte změny na obrazovce.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Spojení stavů zobrazení s konfiguracemi dílu
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.