Skrýt obsah

Úprava operací s plechovými díly

Výrobní operace můžete upravovat v šabloně kalkulace nákladů nebo ve správci CostingManager.

U všech operací můžete použít ruční přepsání nákladů.

Jestliže upravíte šablonu kalkulace nákladů, budou tím ovlivněny všechny díly oceněné s použitím této šablony. Upravíte-li údaje ve správci CostingManager, ovlivníte pouze aktuální díl.

Chcete-li upravit operaci s plechovým dílem ve správci CostingManager, postupujte takto:

  1. Rozbalte položku ve správci CostingManager.
  2. Klepněte pravým tlačítkem a vyberte některou z následujících položek. Příklad:


    CostingMGR.png

Položka správce CostingManager Položka nabídky Popis
PřípravaFM_folder.gif složka Zvolit náklady na přípravu výroby Přidá existující náklady na přípravu výroby do složky PřípravaFM_folder.gif.
  Přidat náklady na přípravu výroby Vytvoří nové náklady na přípravu výroby ve složce PřípravaFM_folder.gif s názvem Náklady na přípravu výrobynCosting_Setup_Cost.gif.
Položky ve složce PřípravaFM_folder.gif Odstranit náklady na přípravu výroby Odstraní položku ze složky PřípravaFM_folder.gif.
Položky ve složce Délka řezuFM_folder.gif Řezací stroje definované v šabloně Nastaví jiný řezací nástroj. Můžete mít například dva různé laserové stroje, mezi nimiž můžete volit.
Položky ve složce OhybyFM_folder.gif Roztloukací stroje definované v šabloně Nastaví jiný roztloukací stroj pro vytváření ohybů v dílu.
Položky ve složce Prvky knihovnyFM_folder.gif Prvky knihovny definované v šabloně Nastaví jiný prvek knihovny namísto prvku, který byl vybrán automaticky.
Vlastní operaceFM_folder.gif složka Přidat vlastní operaci Vytvoří novou vlastní operaci.
Položky ve složce Vlastní operaceFM_folder.gif Upravit vlastní operaci Upraví vlastní operaci.
  Odstranit vlastní operaci Odstraní položku ze složky Vlastní operaceFM_folder.gif.
Položky ve složce Nejsou přiřazeny žádné nákladyFM_folder.gif Prvky knihovny definované v šabloně Označí položku jako prvek knihovny.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Úprava operací s plechovými díly
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.