Skrýt obsah

Vytvoření knihovny materiálu

Knihovna materiálu je databáze obsahující informace o každém materiálu. SOLIDWORKS poskytuje knihovnu pouze na čtení, materiály SOLIDWORKS a knihovnu, ve které můžete vytvořit vlastní materiály, Custom Materials. Můžete vytvořit další knihovny, které ukládají uživatelský materiál.

Postup při vytvoření knihovny:

  1. V dokumentu dílu klepněte pravým tlačítkem myši na Materiál ve stromu FeatureManager a vyberte Upravit materiál.
  2. V dialogovém okně Materiál klepněte pravým tlačítkem myši na jakoukoliv položku ve stromě materiálu a zvolte Nová knihovna.
  3. V dialogovém okně Uložit jako vyberte název souboru, do kterého se má knihovna uložit.

    Použijte výstižný název. Název, který poskytnete je zobrazovaným jménem knihovny. Později už ji nelze přejmenovat.

  4. Klepněte pravým tlačítkem na novou knihovnu ve stromu materiálu, vyberte Nová kategorie a zadejte název kategorie.
Můžete nyní kopírovat materiály z jiných knihoven do stromu materiálů, vložit je do kategorie a přizpůsobit je.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vytvoření knihovny materiálu
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.