Skrýt obsah

Přesunutí operací do složky Nejsou přiřazeny žádné náklady

Operaci můžete přesunout tak, aby k ní nebyly přiřazeny žádné náklady. Je to užitečné, chcete-li odstranit položku z odhadovaných nákladů na výrobu dílu.

Nástroj Costing například identifikuje kapsy a díry individuálně, aby byly vyráběny s použitím vhodných nástrojů. Máte-li ale speciální nástroj na vytvoření sady kapes a děr v rámci jediné operace, můžete stanovit cenu pro celou sadu prvků. Náklady můžete přiřadit k jednomu z prvků a zbytek prvků potom umístit do složky Nejsou přiřazeny žádné náklady FM_folder.gif.

Můžete také vyjmout jeden z prvků dílu. Pokud například máte základní díl obsahující prvek, který bude vytvořen ještě před výrobou, můžete tento prvek přesunout do složky Nejsou přiřazeny žádné nákladyFM_folder.gif a tím jej vyloučit z nákladů na výrobu.

  • V CostingManager klepněte pravým tlačítkem a klepněte na Žádné náklady.

    Položka se přesune do složky Nejsou přiřazeny žádné náklady FM_folder.gif. Položka se zobrazí kurzívou a je označena hvězdičkou, která označuje ruční změnu, a její náklady jsou nulové.

    Druhou možností je přetáhnout dané položky do složky Nejsou přiřazeny žádné náklady FM_folder.gif. Položky ze složky Nejsou přiřazeny žádné náklady FM_folder.gif nelze přetáhnout zpět do žádné ze složek ve správci CostingManager.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Přesunutí operací do složky Nejsou přiřazeny žádné náklady
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.