Skrýt obsah

Použití materiálu

Materiál lze použít na díl, na jedno nebo více těl vícetělového dílu, nebo na jednu nebo více součásti dílu v sestavě.

Návod na použití materiálu:

 1. Zobrazte kontextovou nabídku pro materiály:

  Díl V dokumentu dílu klepněte pravým tlačítkem myši na Materiál ve stromu FeatureManager.
  Vícetělový díl Ve stromu FeatureManager ve složce Objemová těla klepněte pravým tlačítkem na tělo a klepněte na Materiál. Chcete-li upravit více těl najednou, vyberte je předtím, než klepnete pravým tlačítkem.
  Sestava Ve stromu FeatureManager klepněte pravým tlačítkem na součást a zvolte Materiál. Pro upravení několika součástí zvolte více součástí předtím, než klepnete pravým tlačítkem.

 2. Vyberte materiál:
  • Vyberte ze seznamu oblíbených.
  • Klepněte na Upravit materiál, ve stromě materiálu zvolte materiál, klepněte na Použít a pak na Zavřít.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Použití materiálu
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.