Skrýt obsah

Nastavení materiálu modelu

Můžete si u dílu nastavit materiál modelu z materiálu vybraného v podokně úloh nástroje Costing.

Nastavení materiálu dílu pomocí podokna úloh nástroje Costing:

  1. Klepněte na Costingtool_costing_tools.gif (panel nástrojů Nástroje nebo záložka Vyhodnotit ve správci CommandManager) nebo na Nástroje > Aplikace SOLIDWORKS > Costing.
  2. V podokně úloh nástroje Costing nastavte v poli Materiál hodnoty pro položky TřídaNázev.
  3. Chcete-li nastavit vybraný materiál jako materiál modelu, klepněte na položku Nastavit materiál.

    Pokud je materiál dílu zároveň materiálem uvedeným ve vybrané šabloně, je v podokně úloh nástroje Costing vybrán automaticky.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Nastavení materiálu modelu
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.