Skrýt obsah

Nastavení konfigurace součástí v sestavě

Má-li součást (buď samostatný díl, nebo podsestava) více konfigurací, můžete určit, která konfigurace bude použita pro kterou instanci v sestavě.

Můžete zadat, kterou konfiguraci chcete použít pro několik součástí najednou, pokud součásti mají konfigurace se stejným názvem.

Pro danou součást můžete také určit některé vlastnosti určité pro konfiguraci.

Určení konfigurací součásti a vlastností určitých pro konfiguraci:

  1. Pravým tlačítkem klepněte na součást a vyberte Vlastnosti součásti .

    Chcete-li určit konfigurace pro více než jednu součást, podržte klávesu Ctrl a vyberte součásti; pak klepněte pravým tlačítkem a vyberte možnostVlastnosti součásti . Vlastnosti, které jsou společné pro všechny součásti se zobrazí v dialogovém okně.

  2. Vyberte možnosti v dialogovém okně Vlastnosti součásti a klepněte na OK.
Můžete také klepnout pravým tlačítkem na součást, vybrat možnost Konfigurovat součást a nastavit konfiguraci součásti.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Nastavení konfigurace součástí v sestavě
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.