Skrýt obsah

Použití místní úpravy

Možnost Místní úprava vám umožňuje přetahovat tvar segmentu splajnu stylu a manipulovat s ním, aniž by to ovlivnilo sousední splajny stylu. Toto nastavení je užitečné při práci s více splajny stylu, které jsou připojené, ale nejsou plně omezené.

Úprava splajnu stylu pomocí funkce Místní úprava:

 1. V otevřené skice vyberte splajn stylu, který si přejete upravovat pouze místně.

  Local_Edit_1

  Možnost Místní úprava pracuje pouze se dvěma či více splajny stylu.

  Zobrazí se PropertyManager Splajn stylu.

 2. Ve správci PropertyManager Splajn stylu v části Možnosti vyberte možnost Místní úprava.
 3. V grafické ploše vyberte a přetáhněte ovládací vrchol.

  Nyní je možné manipulovat tvarem ovládacího polygonu, aniž by došlo k ovlivnění tvaru ostatních splajnů stylu, ke kterým je připojen.

 4. Klepněte na tlačítko PM_OK.gif.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Použití místní úpravy
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.