Skrýt obsah

Používání prohlížeče dílů

Prohlížeč dílů slouží ke kontrole vytvořeného dílu prvek po prvku. Prohlížeč dílů vám pomůže naučit se nejlepší postupy vytváření dílů různých typů.

Vzorové díly pro Prohlížeč dílů se nacházejí ve fóru SOLIDWORKS. Tyto vzorové díly obsahují komentáře k prvkům, pomocí kterých zjistíte, jak byly vytvořeny a proč byly použity. Můžete vytvářet i svoje vlastní díly a přidávat vlastní komentáře.

Prohlížeč dílů otevřete kliknutím na nabídku Nástroje > Prohlížeč dílů. V podokně úloh se zobrazí záložka Prohlížeč dílů .

Používání prohlížeče dílů:

 1. Otevřete daný díl.
 2. V panelu úloh klepněte na záložku Zdroje SolidWorks .

  Klikněte na ikonu Task_Pane_Push_Pin.gif, aby podokno zůstalo otevřené.

 3. Pomocí ovládacích prvků procházejte dopředu a dozadu jednotlivými prvky dílu. part_reviewer_1

  Strom FeatureManager se během procházení prvků modelu průběžně aktualizuje. Komentáře přidané k prvkům se zobrazují v okně prohlížeče dílů.

 4. Chcete-li zobrazit detaily skici, klepněte na part_reviewer_2.
 5. Pokud chcete zobrazit jen prvky s komentáři, klepněte na part_reviewer_3.
 6. Po klepnutí na part_reviewer_4 můžete upravit název prvku a komentáře.
  1. V poli komentářů můžete upravit název prvku nebo přidat a upravit komentáře.
  2. Klepnutím na Datum/časové razítko přidejte do komentáře aktuální datum a čas.
  3. Klepnutím na Uložit a zavřít můžete aktualizovat název prvku a komentáře ve stromu FeatureManager, nebo můžete klepnout na Storno.

   Klepnutím na Odstranit odeberete komentáře.

 7. Chcete-li prvek skrýt, klepněte na part_reviewer_5.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Používání prohlížeče dílů
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.