Skrýt obsah

Používání hůlkového písma

Hůlkové písmo můžete používat při přenosu textu skici na díly nebo sestavy pro laserové gravírování, vodní paprsek nebo výrobu na strojích CNC (Computer Numerical Control).

Hůlkové písmo se také nazývá písmo s otevřenou smyčkou nebo písmo jedné linie. Pro všechna hůlková písma používejte písmo OLFSimpleSansOC Regular.

Používání hůlkového písma:

  1. Klepněte na nabídku Nástroje > Entity skici > Text.
  2. Ve správci PropertyManager odstraňte v nabídce Text zaškrtnutí políčka Použít písmo dokumentu.
  3. Klepněte na Písmo.
  4. V dialogovém okně Vybrat písmo pod položkou Písmo vyberte písmo OLF SimpleSansOC.
  5. Nastavte ostatní požadované možnosti a potvrďte klepnutím na OK.

    stick_fonts.pngVyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Používání hůlkového písma
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.