Skrýt obsah

Vytvořené prvky

Když provádíte studii tolerancí pomocí nástroje TolAnalyst, bude nyní tento nástroj brát v úvahu kóty a tolerance, které použijete na vytvořené prvky pomocí DimXperta pro díly, a jejich vliv na další prvky v řetězu tolerancí.

Ovlivněné vytvořené prvky:

  • Průsečíky
  • Protínající čáry

Příklad protínajících čar

Pomocí nástroje TolAnalyst si můžete vytvořit studii, která bude zjišťovat sestavení tolerancí pro rozměr definovaný od roviny na pravé straně po díru vpravo, znázorněný referenční kótou 11.18. Umístění roviny je řízeno dvěma vytvořenými prvky - protínajícími čarami, znázorněnými červenou kružnicí.Studie TolAnalyst bvere v úvahu kóty a tolerance aplikované na vytvořené prvky a díry.

Hodnoty 20, 50 a 60 se změní.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vytvořené prvky
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.