Skrýt obsah

Tvorba studie TolAnalyst

  1. Použitím nástroje DimXpert pro díly přidejte tolerance a kóty do dílů sestavy.
  2. Otevřete sestavu.
  3. V panelu nástrojů DimXpert klepněte na ikonu Studie TolAnalyst nebo vyberte Nástroje > DimXpert > Studie TolAnalyst.

    Zobrazí se první ze čtyř správců PropertyManager.

    Chcete-li kdykoli uložit studii TolAnalyst a ukončit ji, klepněte na v libovolném správci PropertyManager TolAnalyst. Úpravou studie se vrátíte k uloženým datům a lze pokračovat v analýze.

  4. Postupujte podle procesu o čtyř krocích.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Tvorba studie TolAnalyst
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.