Skrýt obsah

Přehled analýzy tolerance TolAnalyst

TolAnalyst™ je nástroj pro analýzu tolerance sloužící ke studiu vlivu, který mají tolerance a metody sestav na kótovací sestavení mezi dvěma prvky sestavy. Výsledkem každé studie je minimální a maximální sestavení tolerancí, minimální a maximální efektivní hodnota (RSS – root sum squared) sestavení tolerancí a seznam přispívajících prvků a tolerancí.

Chcete-li nastavit barvu kót toleranční analýzy TolAnalyst, klepněte na Nástroje > Možnosti > Možnosti systému > Barvy . Pod položkou Nastavení barevného schéma vyberte Popisy > Kóta toleranční analýzy TolAnalyst .

Studie TolAnalyst

TolAnalyst provádí toleranční analýzu nazývanou studie, kterou vytvoříte postupem o čtyř krocích:
  1. Měření. Stanovte měření, tedy lineární vzdálenost mezi dvěma prvky DimXpert.
  2. Pořadí sestavy. Vyberte seřazenou sadu dílů a stanovte řetěz tolerancí mezi dvěma prvky měření. Vybrané díly tvoří "zjednodušenou sestavu".
  3. Omezení sestavy. Určete způsob umístění či omezení každého dílu ve zjednodušené sestavě.
  4. Výsledky analýzy. Vyhodnoťte a upravte minimální a maximální toleranční sestavení nejhoršího případu.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Přehled analýzy tolerance TolAnalyst
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.