Skrýt obsah

Práce s nástrojem Toolbox: Vlastní nastavení

Správci Toolbox přizpůsobí Toolbox, aby zajistili, že uživatelé mohou správně a efektivně zahrnout součásti Toolbox do jejich návrhů.

Správci Toolbox provádí následující úlohy:

Nastavení umístění Toolbox

Nastavte umístění složky Toolbox po dokončení instalace. Umístěte složku do sdíleného centrálního umístění, které je přístupné všem uživatelům Toolbox.

Aplikování nastavení Toolbox

Chcete-li otevřít Nastavení Toolbox, klepněte v seznamu všech programů v nabídce Start svého počítače na SOLIDWORKS verze > Nástroje SOLIDWORKS > Nastavení Toolbox.

Zjednodušení norem a součástí Toolbox

Z výchozích nabídek Toolboxu na stránce Přizpůsobit hardwareNastavení Toolbox vyberte pouze normy a součásti, které vaše organizace potřebuje.

Určování čísel dílu a ostatních uživatelských vlastností

Na stránce Vlastní nastavení hardware v nabídce Nastavení Toolbox určete čísla dílu a ostatní uživatelské vlastnosti pro vybrané součásti Toolbox. Návod, jak importovat seznam čísel dílů pro všechny velikosti vybraného typu součásti Toolbox, viz Vlastní úpravy dílů pomocí čísel dílů.

Definování typů souboru součásti Toolbox

Na stránce Uživatelská nastaveníNastavení Toolbox určete, jak by měly být typy souboru součásti Toolbox definovány.

Než určíte definici souboru součásti, obeznamte se s Konfiguracemi. Viz Přehled konfigurací v nápovědě SOLIDWORKS.

Nastavení oprávnění

Na stránce OprávněníNastavení Toolbox určete oprávnění pro přístup k administrativním úkonům.
Pokud po instalaci přesunete knihovnu Toolbox, musíte také nastavit některá oprávnění týkající se operačního systému.

Vybrat díry vytvořené pomocí Průvodce dírami

Ze stránky Průvodce díramiNastavení Toolbox vyberte díry Průvodce děr.

Nastavení výchozích inteligentních šroubů

Ze stránky Průvodce díramiNastavení Toolbox určete výchozí Inteligentní šroub pro standardní díry Průvodce dírami.

Nastavení inteligentních šroubů

Ze stránky Inteligentní šroubyNastavení Toolbox určete možnosti Inteligentního šroub včetně přiřazení inteligentního šroubu k dírám mimo Průvodce dírami.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Práce s nástrojem Toolbox: Vlastní nastavení
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.