Skrýt obsah

Vlastní názvy konfigurací

V součástech Toolbox si můžete přizpůsobit názvy konfigurací.

  • Ve sloupcích Název konfigurace a Označení si můžete zobrazovat vlastní informace.
  • Ve stromu FeatureManager a v kusovníku si můžete zobrazovat vlastní informace.
  • Údaje z konfigurační tabulky můžete vyexportovat do aplikace Excel, kde je můžete upravit a pak je naimportovat zpět do nástroje Toolbox pomocí stávající nabídky Import/Export nastavení Toolbox.
  • Z důvodu omezení aplikací Microsoft a SOLIDWORKS nelze v názvech konfigurací používat tyto znaky: \ / : * ? “ < > | @
  • Vlastní názvy konfigurací budou přidány do seznamu konfigurací součásti Toolbox, až bude nová konfigurace použita v sestavě.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vlastní názvy konfigurací
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:

x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.