Skrýt obsah

Uložit jako

Uloží aktivní dokument na disk pod novým názvem nebo jej uloží v jiném formátu pro export do další aplikace.

Zobrazení tohoto dialogu:

Klepněte na Uložit jako (standardní panel nástrojů) nebo na Soubor > Uložit jako.

Panel adresy Umožňuje zadat cestu ke složce, kam se má uložit dokument.
Použijte navigační podokno (levý panel) pro snazší navigaci na místo, kam chcete uložit dokument.

Pokud se navigační podokno nezobrazuje, otevřete ho klepnutím na Procházet složky v levém dolním rohu dialogu Uložit jako.

Název souboru  
Uložit jako typ Uloží soubor do jiného formátu souboru. To vám umožní exportovat soubory.

Při změně typu souboru se skryjí možnosti pro typy souborů SOLIDWORKS. V mnoha případech umožňuje tlačítko Možnosti otevřít dialog Možnosti exportu, ve kterém můžete vybrat další možnosti pro uložení, které jsou specifické pro příslušný typ souboru.

Podrobnosti o možnostech exportu si zobrazíte klepnutím na Nápověda v dialogu Možnosti exportu.

Popis Uloží text do pole Popis na záložce Vlastní v dialogu Souhrnné informace.
Možnosti pro typy souborů SOLIDWORKS
Uložit jako Uloží dokument pod novým názvem souboru, který se tak stane aktivním dokumentem, bez uložení původního dokumentu.
Uložit jako kopii a pokračovat Uloží dokument pod novým názvem souboru, aniž by došlo k nahrazení aktivního dokumentu.
Uložit jako kopii a otevřít Uloží dokument pod novým názvem souboru, který se tak stane aktivním dokumentem. Původní dokument zůstane otevřený. Odkazy na původní dokument nejsou ke kopii automaticky přiřazeny.
Zahrnout všechny odkazované součásti V případě sestav kopíruje všechny odkazované soubory do nového umístění a přidává předponu nebo příponu k názvům součástí, jak je stanoveno.
Upřesňující Zobrazí seznam dokumentů, na něž odkazuje aktuálně vybraná sestava nebo výkres. U uvedených souborů můžete upravit umístění.
Při ukládání je model starší verze programu SOLIDWORKS automaticky převeden na novější verzi. Model nelze uložit v novější verzi a model novější verze nelze otevřít ve starší verzi SOLIDWORKS; existuje pouze jediná výjimka. Soubory dílů a sestav můžete otevřít jen ke čtení ve verzi Service Pack 5 předchozí verze počínaje od verze SOLIDWORKS 2012 Service Pack 5. Viz Součásti z budoucích verzí v předchozích verzích.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Uložit jako
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2016 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.