Ukryj spis treści

Dodawanie łączników i komponentów do tras

Można:
  • Utworzyć połączenie pomiędzy łącznikami, na przykład:
    • Przeciągnąć kołnierze na kolanka, zawory i inne łączniki.
    • Przeciągnąć kołnierze na kolanka, zawory i inne łączniki.
  • Podzielić długość rury grubościennej przeciągając łącznik lub parę kołnierzy do rury.
  • Utworzyć linie odgałęzień w rurze grubościennej poprzez przeciągnięcie trójnika do rury.
  • Przeciągnąć do rury grubościennej całe złożenia z odpowiednimi odniesieniami. Na przykład można przeciągnąć do rury grubościennej złożenie składające się z zaworu z czterema kołnierzami.
  • Przeciągnąć kołnierz, uszczelkę i inny kołnierz do trasy, aby wprowadzić uszczelkę pomiędzy kołnierzami.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Dodawanie łączników i komponentów do tras
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:

x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2016 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.