Ukryj spis treści

SOLIDWORKS PDM Standard

SOLIDWORKS PDM Standard to produkt do zarządzania dokumentami oparty na tej samej architekturze co program SOLIDWORKS Enterprise PDM.

SOLIDWORKS PDM Standard można uaktualnić do wersji SOLIDWORKS PDM Professional bez migracji plików lub danych, ponieważ program SOLIDWORKS PDM Standard jest oparty na tej samej architekturze co SOLIDWORKS PDM Professional. Z przechowalni w wersji SOLIDWORKS PDM Professional nie można jednak wrócić do wersji SOLIDWORKS PDM Standard.

Licencja SOLIDWORKS PDM Standard CAD Editor jest zawarta w poszczególnych licencjach SOLIDWORKS 2016 Professional oraz SOLIDWORKS 2016 Premium. Licencje dla użytkowników, którzy nie korzystają z CAD, są dostępne jako produkty do zakupu oddzielnie.

SOLIDWORKS PDM Standard używa Menedżera licencji SolidNetwork i wymaga numeru seryjnego. Numery seryjne do testowania wersji beta są dostępne dla wszystkich uprawnionych klientów SOLIDWORKS 2016. Proszę skontaktować się z lokalnym sprzedawcą SOLIDWORKS, aby uzyskać numery seryjne.

Ta tabela pokazuje funkcje dostępne w przypadku każdej licencji:

Funkcjonalność SOLIDWORKS PDM Standard CAD Editor SOLIDWORKS PDM Standard Contributor SOLIDWORKS PDM Standard Viewer
Dodatek SOLIDWORKS    
Dodawanie i edytowanie plików SOLIDWORKS    
Zintegrowany podgląd plików SOLIDWORKS
Dodawanie i edytowanie plików spoza CAD  
Dodatek DraftSight  
Dodawanie i edytowanie plików DraftSight  
Integracja z Eksploratorem Windows
Narzędzia wyszukiwania
Udział elektronicznego toku pracy

Ta tabela pokazuje różnice pomiędzy wersją SOLIDWORKS PDM Standard oraz SOLIDWORKS PDM Professional:

Funkcjonalność SOLIDWORKS PDM Standard SOLIDWORKS PDM Professional
Dodatek SOLIDWORKS
eDrawings Professional  
Dodatek DraftSight
Dodatek Microsoft Office  
Dodatek dla aplikacji AutoCAD  
Dodatek dla aplikacji Inventor  
CAD Editor Client
Contributor Client
Viewer Client
Wiele toków prac Ograniczone do 1
Stany toku prac Ograniczone do 10
Równoległe zatwierdzenia  
Tryb offline
Akcje przejścia (Ograniczone)
Podgląd eDrawings
Podgląd wielu dokumentów  
Integracja zewnętrznej przeglądarki  
Szablony  
Numery seryjne  
Przeszukiwanie zawartości (indeksowanie)  
Zintegrowane narzędzie wyszukiwania
Osobne narzędzie wyszukiwania  
Ulubione wyszukiwania  
Active Directory i logowanie LDAP  
Powiadomienia — skrzynka odbiorcza PDM (baza danych)
Powiadomienia — e-mail (SMTP)  
Obsługa SQL Server Express  
Obsługa SQL Standard  
Zautomatyzowane zadania  
Zautomatyzowany import/eksport danych  
API  
Dostosowana obsługa dodatku  
Dispatch  
Obsługa elementu  
Klient sieci Web  
Replikacja w wielu miejscach  
Generator raportów  
Schematy poprawek Ograniczone do 2
Kategorie plików  
Etykiety wersji  
Nazwane listy materiałów  
Wklejanie udostępnianych łączy  
Dostosowywanie paska narzędzi i menu  
Zmienne niezależne od wersji
Złącze Pro/E  
Obsługa plików Solid Edge  


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   SOLIDWORKS PDM Standard
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:

x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: 2016 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.