Ukryj spis treści

Usuwanie obszarów przy użyciu narzędzia Przecięcie

W tym przykładzie przedstawiono opcje podglądu dostępne dla narzędzia Przecięcie.

Aby usunąć obszary przy użyciu narzędzia Przecięcie:

  1. Otworzyć plik katalog_instalacyjny\samples\whatsnew\parts\junction_box.sldprt.
  2. Kliknąć Przecięcie (pasek narzędzi Operacje) lub Wstaw > Operacje > Przecięcie.
  3. W menedżerze właściwości PropertyManager należy wykonać następujące czynności:
    1. W wysuwanym drzewie operacji FeatureManager wybrać parametry Shell 1, Extrude-Thin1 i Extrude-Thin2 dla opcji Bryły, powierzchnie lub płaszczyzny do przecięcia.
    2. Kliknąć Utwórz oba i Przecięcie.
    Program wypełni obszar Lista regionów.
  4. W obszarze Opcje podglądu kliknąć opcję Pokaż obszary uwzględnione i wykluczone.
  5. W obszarze graficznym wybrać wewnętrzną rurę.

    Zaznaczona rura zostanie usunięta z podglądu. Ponadto obszar odpowiadający rurze zostanie wybrany w sekcji Lista regionów.

  6. W obszarze Lista regionów wybrać Region 14 i Region 15.

    Rury zostaną podświetlone w podglądzie.

  7. Zaznaczyć w obszarze graficznym wszystkie rury wewnątrz skorupy, aby znikły z podglądu.

  8. W menedżerze właściwości PropertyManager, w obszarze Opcje podglądu, kliknąć opcję Pokaż obszary wykluczone .

  9. Kliknąć Pokaż obszary uwzględnione i wykluczone .

  10. Kliknąć Odwróć wybór.

  11. Kliknąć .


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Usuwanie obszarów przy użyciu narzędzia Przecięcie
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:

x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: 2016 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.