Ukryj spis treści

Wybieranie koloru ikon

Można wybrać domyślny lub klasyczny schemat kolorów ikon.

Ikony domyślne są utrzymane w tonacji niebiesko-szarej, dzięki czemu są chłodne i ostre i nie odwracają uwagi od głównego obszaru projektu. Ciemnoszara obwódka podkreśla kształt ikony, natomiast kolor niebieski akcentuje główną czynność lub funkcję.

Ikony klasyczne mają kolory podobne do ikon stosowanych we wcześniejszych wersjach oprogramowania SOLIDWORKS.

Aby wybrać schemat kolorów ikony:

  1. Kliknąć Opcje (pasek narzędzi Standard), a następnie kliknąć Kolory.
  2. W pozycji Kolory ikon wybrać Domyślny lub Klasyczny.
  3. Kliknąć OK.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Wybieranie koloru ikon
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:
x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2016 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.