Ukryj spis treści

Lista składników serwera PDM

Ta tabela zawiera zestawienie składników serwera SOLIDWORKS PDM.

Serwer Function Instalacja
Microsoft SQL Server Express dla PDM Standard Zarządza danymi w przechowalni danych SOLIDWORKS PDM. Można zainstalować ten program wraz z PDM Standard albo skorzystać z wersji wcześniej licencjonowanej i zainstalowanej.
Microsoft SQL Server dla PDM Professional Zarządza danymi w przechowalni danych SOLIDWORKS PDM. Produkt dostarczany osobno z programem PDM Professional. Można również użyć wersji wcześniej licencjonowanej i zainstalowanej.
Menedżer licencji SolidNetWork Zarządza licencjami SOLIDWORKS PDM.

Zainstalowanie tego produktu jest warunkiem tworzenia nowych przechowalni.

Może zostać zainstalowany wraz ze składnikami serwera programu SOLIDWORKS PDM w przypadku użycia menedżera SLDIM.

Serwer archiwum Zarządza transferami plików pomiędzy klientami i archiwum przechowalni plików oraz użytkownikami i ich danymi uwierzytelniania. Wymagane. Instalacja wraz z PDM Standard lub Professional.
Serwer bazy danych Sprawdza bazy danych PDM pod kątem aktualizacji, zarządza regułami importowania i eksportowania danych, zarządza systemem komunikatów i planuje replikację oraz działanie chłodni. Wymagane. Instalacja wraz z PDM Standard lub Professional.
Serwer Web i serwer Web2 Zapewnia dostęp do przechowalni plików przez Internet z klientów opartych na przeglądarkach. Opcjonalne. Instalacja tylko z PDM Professional.

Serwery archiwum uruchamiają się jako usługi na koncie systemowym komputera, na którym są zainstalowane. Na jednym serwerze archiwum (na tym samym komputerze) może znajdować się wiele przechowalni plików.

W środowisku autonomicznym serwer archiwum, serwer bazy danych i serwer licencji, jak również SQL Express lub bazę danych SQL Server można zainstalować na tym samym komputerze.

W środowisku rozproszonym komponenty serwera mogą znajdować się na różnych komputerach. Ponadto można skonfigurować kilka serwerów archiwum na różnych komputerach, które będą hostami dla zreplikowanych kopii tego samego archiwum przechowalni plików. Patrz Przewodnik replikacji SOLIDWORKS PDM Professional.



Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Lista składników serwera PDM
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:

x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2017 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.