Pro položky můžete použít výchozí nastavení nebo je nakonfigurovat podle potřeby.
Při konfiguraci položek lze provést následující:
Generování položek je ve výchozím nastavení pro typy souborů CAD povoleno.
Obsah
Na stránce Konfigurovat položky – ID položky můžete vybrat sériové číslo a proměnnou karty dat souboru, která se použije k vygenerování jedinečných ID položek.
Na stránce Konfigurovat položky – Popisný název můžete vybrat proměnnou karty položky, která se použije jako zobrazovaný název položky.
Vyjádřete svůj názor na toto téma
SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.
* Povinné
Děkujeme za vaše názory. V případě dotazů ohledně vašeho názoru, vás budeme kontaktovat.
S pozdravem,dokumentační tým SOLIDWORKS
Tisk tématu
Zvolte rozsah, který se má tisknout:
Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.
Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS PDM 2017 SP05 Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu. Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.