Vloží obrázky do zpráv. Vložené obrázky zachycují aktuální stav modelu, sítě nebo výsledků.
Jestliže se něco z toho změní, obrázky se při příštím publikování zprávy neaktualizují.
Tohoto správce PropertyManager otevřete jedním z následujících způsobů:
Jakmile klepnete na , zobrazí se obrázek ve stromu Simulation pod vybranými zprávami a ve složce Obrázky v nabídce Zpráva. Část zprávy asociovaná s obrázkem se zobrazí v závorkách za názvem obrázku.
(Dostupné, pokud je vybrána volba Aktuální pohled.)
Umožňuje vám určit, které popisy zatížení, uchycení, konektoru se mají zahrnout v obrázku. Popisy jsou odvozeny z definice odpovídajícího zatížení, uchycení nebo konektoru.
Chcete-li vložit obrázek do všech zpráv, klepněte pravým tlačítkem na obrázek ve složce Obrázky a pak klepněte na možnost Zahrnout do všech zpráv.
Vyjádřete svůj názor na toto téma
SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.
* Povinné
Děkujeme za vaše názory. V případě dotazů ohledně vašeho názoru, vás budeme kontaktovat.
S pozdravem,dokumentační tým SOLIDWORKS
Tisk tématu
Zvolte rozsah, který se má tisknout:
Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.
Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2017 SP05 Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu. Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.