Ukryj spis treści

Zmiana kolejności widoków 3D.

Można zmienić kolejność widoków 3D na karcie Widoki 3D za pomocą techniki przeciągnij i upuść lub opcji Kolejność sortowania.

Zmienianie kolejności widoków 3D metodą przeciągnij i upuść

Aby zmienić kolejność widoków 3D metodą przeciągnij i upuść, należy:

  1. Wybrać widok 3D.
  2. Przeciągnąć i upuścić go w lokalizacji docelowej.
    Podczas zmiany kolejności widoków za pomocą techniki przeciągnij i upuść zmieniony widok nosi nazwę Dostosowany.

Zmiana kolejności widoków 3D z użyciem kolejności sortowania

Aby zmienić kolejność widoków 3D przy użyciu kolejności sortowania:

Na karcie Widoki 3D, w części Kolejność sortowania, wybrać opcję.
Opcja Kolejność sortowania
Imię i nazwisko Alfabetycznie według nazwy widoku 3D.
Konfiguracja Alfabetycznie według konfiguracji, a następnie według nazwy widoku 3D.
Stan wyświetlania Alfabetycznie według stanu wyświetlania, a następnie według nazwy widoku 3D.
Niestandardowe Kolejność zapisana po reorganizacji „przeciągnij i upuść”.
Historia Kolejność utworzona.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Zmiana kolejności widoków 3D.
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:

x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2017 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.