Upřesňující možnosti převodu (Adobe Photoshop) a (TIF)

Okno Upřesňující možnosti převodu (Adobe Photoshop) slouží k nastavení možností exportu dokumentů SOLIDWORKS na soubory Adobe Photoshop. Stejné možnosti jsou k dispozici v okně Upřesňující možnosti převodu (TIF) při exportu na soubory TIF.

Zobrazení tohoto dialogu:

  • Při konfiguraci úlohy převodu na stránce Nastavení převodu v okně Převést - Vlastnosti nastavte Formát výstupního souboru na možnost Adobe Photoshop (*.psd) nebo TIF (*.tif) a klikněte na položku Možnosti převodu.
  • Během inicializace úlohy převodu v okně Převést nastavte Formát výstupního souboru na možnost Adobe Photoshop (*.psd) nebo TIF (*.tif) a klikněte na Možnosti převodu.
Typ obrázku Typ obrázku použitý v převedených souborech.
Vyberte jednu z možností:
Černobílý (bilevel)

Není výhodný pro stínované obrázky nebo pro barevné pozadí. Tato možnost vytvoří soubor minimální velikosti pro výkresy s černými čárami a bílým pozadím.

RGB plná barva
Stupně šedi
Schéma komprimace Používá se schéma komprimace.
Vyberte typ podporovaný cílovým systémem:
Nekomprimovaný
Packbity

Výsledkem je nejmenší barevný obrázek.

Group 4 Fax

Výsledkem je nejmenší soubor ze všech tří formátů, je však možné jej použít jen pro černobílý obrázek.

Obnovit vše Obnoví všechny možnosti na výchozí hodnoty.