Toolbox'ı Akıcı Hale Getirmeyi Anlama

Toolbox yöneticisi olarak, kuruluşunuz için gerekli olmayan varsayılan Toolbox bileşenlerini filtreleyerek Toolbox'ı akıcı hale getirebilirsiniz.

Toolbox'ın boyutunun azaltılması onu daha etkili kılar. Kullanıcılar bileşenleri aramaya veya hangilerini kullanacaklarına karar vermeye daha az zaman harcar.

Toolbox'ın sunduklarını yalnızca seçili bileşen boyutları ve standartlarını içerecek şekilde özelleştirirken Delik Sihirbazı tarafından sunulan delik boyutlarını ve Akıllı Bağlantı Elemanının sunduklarını da özelleştirirsiniz.

Kurumunuzun gerektirdiği donanımlarla ilgili bilginize dayalı olarak Toolbox kullanıcılarınız için standartlar ve donanımlar seçebilirsiniz. Gereksiz standartları ve bileşen tiplerini dışarıda bırakın ve sonra gereksiz boyutları dışarıda bırakın.

Donanım Özelleştir Toolbox Ayarları sayfasından standarda ve bileşen türüne göre varsayılan Toolbox donanım tekliflerini filtreleyebilirsiniz:
  • Şirketinizin kullanmadığı standartları dışarıda bırakın.
  • Seçilen bir standart içinde gereksiz bileşen kategorilerini çıkarın.
  • Bileşen kategorileri içinde gereksiz bileşen tiplerini çıkarın.

Toolbox Ayarları Donanım Özelleştir sayfasının Standard Özellikler bölümünden boyuta göre seçilen Toolbox donanım tekliflerini filtreleyebilirsiniz.

Delik standartlarını ve tiplerini Toolbox Ayarları'nın Delik Sihirbazı sayfasında filtreleyebilirsiniz.