İçindekiler'i Gizle

Dosyaları 3D ContentCentral'a Yükleme Konusundaki Zorluklar

Bir dosyanın yüklenip yüklenemeyeceğini belirleyen kurallar yoktur; ancak yardımcı olabilecek bazı genel kurallar vardır. 3D ContentCentral, yeniden oluşturma hataları içeren ve çok büyük ya da çok karmaşık olan dosyaları yükleyemez.

Parçalar:
  • 90 saniyeden daha kısa sürece açılıp yeniden oluşturulabilmeleri gerekir
  • En az 200 basit unsur veya 100 karmaşık unsur (örneğin, yüzey kaplama) içermeleri gerekir
Montajlar:
  • 15 Mb'den (.zip dosyası) küçük olmaları gerekir
  • 20'den daha az bileşen içermeleri gerekir


Bu başlık hakkında geribildirimde bulunun

SOLIDWORKS; dokümantasyonun sunumu, doğruluğu ve bütünlüğü hakkında geribildiriminizi almaktan memnuniyet duyar. Bu başlık ile ilgili yorum ve önerilerinizi, aşağıdaki formu kullanarak doğrudan dokümantasyon takımımıza yollayın. Dokümantasyon takımı teknik destek sorularına yanıt veremez. Teknik destek ile ilgili bilgiler için buraya tıklayın.

* Gerekli

 
*Email:  
Konu:   Yardım Başlıkları Hakkında Geribildirim
Sayfa:   Dosyaları 3D ContentCentral'a Yükleme Konusundaki Zorluklar
*Yorum:  
*   Kişisel Bilgilerimin Dassault Systèmes tarafından kullanılacağının belirtildiği gizlilik politikasını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum

Yazdırma Başlığı

Yazdırılacak içeriğin kapsamını seçin:
x

Internet Explorer 7'den daha eski bir tarayıcı sürümünü kullandığınızı tespit ettik. Optimize edilmiş görünüm için tarayıcınızı Internet Explorer 7 veya daha yenisine yükseltmenizi öneririz.

 Bu mesajı bir daha asla gösterme
x

Web Yardım İçerik Sürümü: 2022 SP05

SOLIDWORKS içindeki Web yardımını devre dışı bırakmak ve onun yerine yerel yardımı kullanmak için Yardım > SOLIDWORKS Web Yardımını Kullan öğelerine tıklayın.

Web yardımı arabirimi ve araması ile ilgili karşılaştığınız sorunları lütfen yerel destek temsilcinize bildirin. Yardım başlıkları hakkında ayrı ayrı geri bildirimde bulunmak için ilgili başlığın sayfasından "Bu başlık hakkında geribildirim" bağlantısına tıklayın.