PropertyManager Zachovaná oblast

Do svého modelu přidejte zachované oblasti, které nebudou během optimalizace topologie upravovány.

Můžete zmrazit oblasti vašeho modelu, které obsahují jiné díly, například oblasti, které jsou použity k podpírání modelu, a oblasti, které vytvářejí nosné povrchy. Tyto oblasti nebudou zahrnuty do optimalizace topologie a zůstanou nezměněny.

Přístup ke správci PropertyManager Zachovaná oblast získáte následovně:

  • Klikněte pravým tlačítkem na možnost Řízení výroby a vyberte příkaz Přidat zachovanou oblast .
Plochy pro sadu 2 Vyberte plochy, které mají zůstat během optimalizace nezměněny.
Hloubka zachované oblasti Nastavte hloubku oblasti, která má zůstat během optimalizace nezměněna.

Zadejte hloubku zachované oblasti v požadovaných jednotkách.

Náhled geometrie Zvolte k zobrazení specifikované geometrie, která je během optimalizace chráněna. Zobrazí se Náhled geometrie vybrané plochy s hloubkou zachované plochy.

Náhled elementu sítě Zvolte k zobrazení elementů sítě specifikované geometrie, která byla zachována během optimalizace. Zobrazí se Náhled elementu sítě vybrané plochy s hloubkou zachované plochy.

Plochy, na které působí zatížení a mezní podmínky, jsou nastaveny jako zmrazené oblasti automaticky. Vyberte Oblasti se zatíženími a uchyceními v záložce Topologie > Možnosti.