Ukryj spis treści

Powiększanie/pomniejszanie

Polecenie Zoom zmienia skalę wyświetlania rysunku. Polecenie to posiada wiele opcji:

  • Dynamiczny: Pozwala na powiększanie i pomniejszanie w jednej operacji.
  • Środek: Pozwala określić punkt środkowy dla nowego widoku oraz wartość powiększenia lub wysokość.
  • Współczynnik: Pozwala powiększać wyświetlanie, stosując określony współczynnik skalowania.
  • Poprzedni: Pozwala cofnąć ostatnią operację powiększania/pomniejszania.
  • Wybrane: Oblicza obwiednię obszaru, który zawiera wybrane elementy, i powiększa lub pomniejsza go tak, by elementy te były widoczne na ekranie.
  • Okno: Ukazuje wybrany fragment rysunku w największej możliwej skali.
  • Granice: Wyświetla cały rysunek, nawet jeżeli elementy zajmują tylko jego fragment.
  • Dopasowanie: Wyświetla rysunek w maksymalnym możliwym rozmiarze, lecz ignoruje granice rysunku podczas obliczania obwiedni powiększenia.
  • Lewa strona: Pozwala określić punkt w lewym dolnym rogu dla nowego widoku oraz wartość powiększenia lub wysokość.

Dostęp

Polecenie: Zoom

Menu: Widok > Powiększ/Pomniejsz



Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Powiększanie/pomniejszanie
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:

x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: 2024 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.