İçindekiler'i Gizle

Tablolar İçin Sabit Köşeler

Bir tablo sabit köşesi, yeni sütun ve satır eklerken teknik resim tablosunun genişletileceği yönü kontrol eder.

Sol Üst Yeni sütunlar sağa, yeni sıralar çıpa noktasının altına uzatılır.
Sağ Üst Yeni sütunlar sola, yeni sıralar çıpa noktasının altına uzatılır.
Sol Alt Yeni sütunlar sağa, yeni sıralar çıpa noktasının üzerine uzatılır.
Sağ Alt Yeni sütunlar sola, yeni sıralar çıpa noktasının üzerine uzatılır.
Tabloyu ilk defa oluştururken sabit köşeyi seçemezsiniz. Tablo çıpalanırsa, sabit köşe teknik resim çalışma sayfasında tablo çıpasına en yakın çeyrekte otomatik olarak seçilir.

Daha fazla bilgi için, bkz. SolidWorks Yardımı: Malzeme Listesi PropertyManager veya Tablo PropertyManager. Ayrıca bkz. SolidWorks Yardımı: Tablo Çıpaları.

Bu örnekte, malzeme listesinin sol üstünde sabit köşe vardır.Bu başlık hakkında geribildirimde bulunun

SOLIDWORKS; dokümantasyonun sunumu, doğruluğu ve bütünlüğü hakkında geribildiriminizi almaktan memnuniyet duyar. Bu başlık ile ilgili yorum ve önerilerinizi, aşağıdaki formu kullanarak doğrudan dokümantasyon takımımıza yollayın. Dokümantasyon takımı teknik destek sorularına yanıt veremez. Teknik destek ile ilgili bilgiler için buraya tıklayın.

* Gerekli

 
*Email:  
Konu:   Yardım Başlıkları Hakkında Geribildirim
Sayfa:   Tablolar İçin Sabit Köşeler
*Yorum:  
*   Kişisel Bilgilerimin Dassault Systèmes tarafından kullanılacağının belirtildiği gizlilik politikasını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum

Yazdırma Başlığı

Yazdırılacak içeriğin kapsamını seçin:x

Internet Explorer 7'den daha eski bir tarayıcı sürümünü kullandığınızı tespit ettik. Optimize edilmiş görünüm için tarayıcınızı Internet Explorer 7 veya daha yenisine yükseltmenizi öneririz.

 Bu mesajı bir daha asla gösterme
x

Web Yardım İçerik Sürümü: SOLIDWORKS 2011 SP05

SOLIDWORKS içindeki Web yardımını devre dışı bırakmak ve onun yerine yerel yardımı kullanmak için Yardım > SOLIDWORKS Web Yardımını Kullan öğelerine tıklayın.

Web yardımı arabirimi ve araması ile ilgili karşılaştığınız sorunları lütfen yerel destek temsilcinize bildirin. Yardım başlıkları hakkında ayrı ayrı geri bildirimde bulunmak için ilgili başlığın sayfasından "Bu başlık hakkında geribildirim" bağlantısına tıklayın.