Skrýt obsah

Možnosti

Možnosti SolidWorks se dělí do následujících kategorií:

  • Možnosti systému se týkají všech aktuálních i budoucích dokumentů.

  • Vlastnosti dokumentu se týkají jen dokumentu, který je momentálně aktivní.

Nové dokumenty získávají svoje nastavení dokumentu (jako např. Jednotky, Kvalitu obrázků atd.) z vlastností dokumentů obsažených v šabloně použité k vytvoření dokumentu. Průvodce kopírováním nastavení provádí export nastavení registrů, aby bylo možné kopírovat nastavení možností na jiné počítače. Možnosti importu a exportu najdete v dialogových oknech Import a Export v SolidWorks.

Dialogové okno Možnosti otevřete klepnutím na Možnosti (standardní panel nástrojů) nebo klepnutím na Nástroje, Možnosti.

Možnosti systému

Vlastnosti dokumentu



Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Možnosti
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:

x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2012 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.