Skrýt obsah

Opening the Card Editor

Open the card editor to create and manage data cards that let users view and modify information stored in the vault database.
To use the Card Editor, you must have one of the following user or group permissions:
  • Can update the design of cards
  • Can update search forms
  • Can update template forms
  • To open the card editor, do one of the following:
    • To open the card editor without opening a card, right-click Cards and click Open Card Editor.
    • To create a new card of a specific type, expand Cards, right-click the type of card to create, and click New Card.
    • To open a specific card, expand Cards and the card type and double-click the card.
    • To open a card from Windows Explorer, navigate to install_dir\Default Cards\ and double-click the card to open. In the Card Edit - Select File Vault dialog box, select the vault in which to edit the card.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Opening the Card Editor
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:

x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS PDM 2012 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.