Ukryj spis treści

Edytowanie operacji arkusza blachy

Operacje produkcyjne można edytować w szablonie kalkulacji kosztów Costing lub w menedżerze kosztów CostingManager.

W przypadku wszystkich operacji można zastosować korektę kosztów.

Edycja szablonu Costing ma wpływ na wszystkie szacowane w tym szablonie części. Edycja w menedżerze kosztów CostingManager ma wpływ tylko na bieżącą część.

Edycja operacji arkusza blachy w menedżerze kosztów CostingManager:

  1. Rozwinąć element w menedżerze kosztów CostingManager.
  2. Kliknąć prawym przyciskiem myszy i kliknąć dowolną z poniższych możliwości. Na przykład:


    CostingMGR.png

Element CostingManager Element menu Opis
Folder UstawianieFM_folder.gif Wybierz koszt ustawiania Dodaje bieżący koszt ustawiania do folderu UstawianieFM_folder.gif.
  Dodaj koszt ustawiania Tworzy nowy koszt ustawiania w folderze UstawianieFM_folder.gif pod nazwą Koszt ustawianianCosting_Setup_Cost.gif.
Elementy w folderze UstawianieFM_folder.gif Usuń koszt ustawiania Usuwa element z folderu UstawianieFM_folder.gif.
Elementy w folderze Ścieżki skrawaniaFM_folder.gif Maszyny do cięcia zdefiniowane w szablonie Ustawia inne narzędzie skrawające. Na przykład są dwie różne maszyny laserowe do wyboru.
Elementy w folderze ZgięciaFM_folder.gif Krawędziarki zdefiniowane w szablonie Ustawia inną krawędziarkę do tworzenia w części zgięć.
Elementy w folderze Operacje z bibliotekiFM_folder.gif Operacje z biblioteki zdefiniowane w szablonie Ustawia inną operację z biblioteki jako substytut operacji wybranej automatycznie.
Folder Dostosowane operacjeFM_folder.gif Dodaj dostosowaną operację Tworzy nową dostosowaną operację..
Elementy w folderze Dostosowane operacjeFM_folder.gif Edytuj dostosowaną operację Edytuje dostosowaną operację.
  Usuń dostosowaną operację Usuwa element z folderu Dostosowane operacjeFM_folder.gif.
Elementy w folderze Nie przypisano kosztuFM_folder.gif Operacje z biblioteki zdefiniowane w szablonie Przypisuje element jako operacja z biblioteki.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Edytowanie operacji arkusza blachy
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:

x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2013 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.