Přehled importu dat knihovny
Můžete naimportovat data do knihovny součástí CircuitWorks, když poprvé nainstalujete CircuitWorks nebo když znovu vytvoříte instalaci v jiném umístění. Díky importu dat nemusí CircuitWorks znovu vytvářet existující díly.
Obsah
- Import dílů ze souboru
Do knihovny součástí můžete naimportovat textový soubor obsahující data součásti. Když vy nebo jiný uživatel provede export knihovny součástí, vytvoří se soubor hodnot oddělených čárkou (CSV) nebo jiným oddělujícím znakem.
- Import dílů z databáze
Všechna data ze stávající knihovny součástí můžete naimportovat do své knihovny. Pomocí této funkce můžete převést databázový soubor knihovny součástí Microsoft Access (*.mdb) na formát SQLite (*.db).
- Formát datového souboru v knihovně součástí
Datový soubor vytvořený aplikací CircuitWorks při exportu knihovny součástí je stejný, jaký je požadován při importu datového souboru.