Skrýt obsah

PropertyManager Aktualizace popisu

Aktualizované popisy lze přidat do odkazovaných výkresů za následujících okolností:
  • Vytvoříte výkres ze sestavy nebo dílu.
  • Následně vložíte nové popisy nebo upravíte stávající do příslušných částí sestavy nebo dílu.
  • Přejdete zpět a zobrazíte odkazovaný výkres.
Před přidáním aktualizovaných popisů do odkazovaného výkresu jsou zobrazeny šedě.
Aktualizované popisy lze zobrazit nebo skrýt ve výkresu odkazovaném na poskytnutý díl či sestavu:
  • Výkres obsahuje relevantní pohledy k aktualizovaným popisům.
  • Aby byly popisy importovány, je třeba sestavit výkres.

Přepínání viditelnosti aktualizovaných popisů

Postup přepnutí viditelnosti aktualizovaných popisů z odkazovaných dílů či sestav:

Když se zobrazí PropertyManager Aktualizace popisu, klepněte pravým tlačítkem na šedé aktualizace popisu daného výkresu:
  • Jedním pravým klepnutím na nový popis jej zobrazíte.
  • Dvěma pravými klepnutími na nový popis jej skryjete.

Zobrazení skrytých popisů

Ve správci PropertyManager Aktualizace popisů vyberte možnost Zobrazit skryté popisy.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   PropertyManager Aktualizace popisu
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:

x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2016 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.