Expand SOLIDWORKS PDM Eksplorator plikówSOLIDWORKS PDM Eksplorator plików
Expand SOLIDWORKS PDM Professional Eksplorator elementówSOLIDWORKS PDM Professional Eksplorator elementów
Collapse SOLIDWORKS PDM Narzędzie administracjiSOLIDWORKS PDM Narzędzie administracji
Expand SOLIDWORKS PDM Narzędzie konfiguracji serwera archiwumSOLIDWORKS PDM Narzędzie konfiguracji serwera archiwum
Expand SOLIDWORKS PDM Narzędzie uaktualniania wersji plikuSOLIDWORKS PDM Narzędzie uaktualniania wersji pliku
Ukryj spis treści

Usuwanie indeksu przechowalni

Podczas usuwania indeksu przechowalni zostaje usunięty tylko katalog indeksów; operacja ta nie wpływa na fizyczne archiwa plików.

Aby usunąć indeks z archiwum przechowalni:

  1. Uruchamia narzędzie Administracji poprzez wykonanie jednej z następujących czynności:
    • W systemach Windows 7 i Windows Server starszych od Windows Server 2012 należy z menu Start wybrać Wszystkie programy > SOLIDWORKS PDM > Administracja.
    • W systemach Windows 8 i Windows Server 2012 lub nowszych na ekranie Aplikacje, w obszarze SOLIDWORKS PDM , kliknąć Administracja..
  2. Zalogować się do przechowalni, której indeks ma zostać usunięty.
  3. Kliknąć prawym przyciskiem myszy pozycję Indeksowanie i wybrać polecenie Otwórz.

    Jeżeli pojawi się monit, zalogować się jako użytkownik z uprawnieniami administracyjnymi.

  4. Usunąć zaznaczenie opcji Indeksuj archiwa przechowalni plików i kliknąć przycisk OK.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Usuwanie indeksu przechowalni
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:

x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS PDM 2016 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.