Można użyć domyślnych ustawień elementów lub skonfigurować je zgodnie z potrzebami.
Aby skonfigurować elementy:
Generowanie elementów jest domyślnie włączone dla typów plików CAD.
Spis treści
Strony Konfiguruj elementy – Identyfikator elementu należy użyć do wybrania numeru seryjnego i zmiennej karty danych pliku, które mają być używane do generowania unikatowych identyfikatorów elementów.
Strona Konfiguruj elementy – Nazwa opisowa służy do wybierania zmiennej karty elementu do używania jako nazwa wyświetlana elementu.
Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu
SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.
* Wymagane
Dziękujemy za komentarze. Skontaktujemy się z Panem/Panią jeżeli będziemy mieli pytania odnośnie przedłożonych nam komentarzy.
Z poważaniem,Zespół dokumentacyjny SOLIDWORKS
Wydrukuj temat
Wybierz zakres treści do druku:
Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.
Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS PDM 2017 SP05 Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web. Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.