Ukryj spis treści

Edytowanie nazwanych LM

Istnieje możliwość edytowania zawartości i struktury nazwanej LM.

Przy każdym zaewidencjonowaniu nazwanej LM po edycji, tworzona jest nowa wersja tej LM.Program SOLIDWORKS PDM zachowuje historię wersji i poprawek dla każdej nazwanej LM.

Aby poddać edycji nazwaną LM, należy:

  1. W panelu głównym wybrać element lub plik.
  2. Na karcie Lista materiałów, w części LM, wybrać nazwaną LM.
  3. Kliknąć Wyewidencjonuj .

    Tło listy LM zmieni kolor na biały, sygnalizując możliwość edytowania LM.

  4. Zmienić odpowiednio LM i kliknąć przycisk Zapisz bomSaveAs.gif.
  5. Kliknąć Zaewidencjonuj .

    Tło listy LM zmieni kolor na szary sygnalizując, że LM jest tylko do odczytu.

Historię wersji nazwanej LM można wyświetlić w oknie dialogowym Historia.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Edytowanie nazwanych LM
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:

x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS PDM 2017 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.