İçindekiler'i Gizle

Etiketler

Etiketler, aşina olduğunuz terminolojiyi kullanarak içeriği etiketlemenize izin verir. Örneğin, sizin için "anahtar" kelimesi başkası tarafından kullanılan "anahtar" etiketinden çok farklı olabilir. Etiketler sayesinde, kullanmak istediğiniz etiketi seçebilir ve başkasının etiketini kullanmak zorunda kalmazsınız.

Etiket eklemeye başladığınızda, etiketleri, 3D ContentCentral'daki öğeleri bulmanıza yardımcı olmaları için kullanabilir veya gelecekte öğeleri hatırlamanıza yardımcı olacak yer imleri olarak düşünebilirsiniz. Etiketler, diğer kullanıcıların öğeleri nasıl etiketlediğini görmenize izin verir ve benzer niteliklere sahip diğer öğeleri keşfetmenize yardımcı olabilir. Her içeriğe kendi etiketinizi ekleyebilir veya başkasının, zaten sistemde olan etiketini kullanabilirsiniz.

Etiketler ile ilgili daha fazla bilgi için bkz. Wikipedia makalesi.Bu başlık hakkında geribildirimde bulunun

SOLIDWORKS; dokümantasyonun sunumu, doğruluğu ve bütünlüğü hakkında geribildiriminizi almaktan memnuniyet duyar. Bu başlık ile ilgili yorum ve önerilerinizi, aşağıdaki formu kullanarak doğrudan dokümantasyon takımımıza yollayın. Dokümantasyon takımı teknik destek sorularına yanıt veremez. Teknik destek ile ilgili bilgiler için buraya tıklayın.

* Gerekli

 
*Email:  
Konu:   Yardım Başlıkları Hakkında Geribildirim
Sayfa:   Etiketler
*Yorum:  
*   Kişisel Bilgilerimin Dassault Systèmes tarafından kullanılacağının belirtildiği gizlilik politikasını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum

Yazdırma Başlığı

Yazdırılacak içeriğin kapsamını seçin:
x

Internet Explorer 7'den daha eski bir tarayıcı sürümünü kullandığınızı tespit ettik. Optimize edilmiş görünüm için tarayıcınızı Internet Explorer 7 veya daha yenisine yükseltmenizi öneririz.

 Bu mesajı bir daha asla gösterme
x

Web Yardım İçerik Sürümü: 2022 SP05

SOLIDWORKS içindeki Web yardımını devre dışı bırakmak ve onun yerine yerel yardımı kullanmak için Yardım > SOLIDWORKS Web Yardımını Kullan öğelerine tıklayın.

Web yardımı arabirimi ve araması ile ilgili karşılaştığınız sorunları lütfen yerel destek temsilcinize bildirin. Yardım başlıkları hakkında ayrı ayrı geri bildirimde bulunmak için ilgili başlığın sayfasından "Bu başlık hakkında geribildirim" bağlantısına tıklayın.