Ukryj spis treści

Okno poleceń

Okno poleceń umożliwia:

  • Wydawanie poleceń w wierszu poleceń
  • Określanie punktów i wartości oraz wybieranie elementów
  • Potwierdzanie wyboru lub kroków wprowadzania danych
  • Otrzymywanie komunikatów, wskazówek lub ostrzeżeń

Można obejrzeć transkrypcję poleceń wprowadzonych w oknie poleceń, co pozwala na odczytanie lub zrekonstruowanie kroków pracy, włącznie ze wszystkimi danymi wprowadzanymi z klawiatury.

Aby pokazać lub ukryć okno historii w oddzielnym oknie, należy:

  • Nacisnąć F2, aby pokazać okno historii.
  • Nacisnąć F2, aby pokazać okno historii.
  • Nacisnąć Fn + F2, aby pokazać okno historii.
  • Nacisnąć ponownie F2, aby ukryć okno historii.
  • Nacisnąć ponownie F2, aby ukryć okno historii.
  • Nacisnąć ponownie Fn + F2, aby ukryć okno historii.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Okno poleceń
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:

x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: 2022 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.